Uzm. Dr. Dt. Arten Dyrmishi

Uzm. Dr. Arten Dyrmishi,1989 yilinda Arnavutlukta dogmustur.

Lisans egitimine Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 2012 yılında basariyla tamamlamistir.

2016 yılında, İstanbul Medipol Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim dalında uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.

Özel ilgi alanları arasında; İMPLANT ve ESTETİK DİŞ HEKİMLİĞİ olan Dr. Arten, bu konularla alakalı olarak Türkiye, Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, İngiltere ve Dubai gibi birçok ülkede ulusal ve  uluslararası eğitimlere katılmıştır. İlgili kongre, sempozyum ve bilimsel toplantıları halen yakından takip etmekte ve katılım göstermektedir.

Bütün bunlara ek olarak, modern teknolojik gelişmeleri klinik uygulamalarında yoğun bir şekilde kullanmaktadır. Ayrıca almış olduğu eğitim sayesinde tedavilerinde gerekli olduğunda hipnozdan da faydalanmaktadır.

Dr. Arten Dyrmishi, Türk Diş Hekimleri Birliği, Türk Periodontoloji Derneği, Avrupa Periodontoloji Derneği, ITI (International Team for Implantology) ve Estetik Dişhekimliği Derneği (EDAD) üyesidir.

Çalışmış olduğu bütün kliniklerde; multi-disipliner yaklaşımın önemini kavramış, alanlarında yetkin uzman ekiplerle görev yapan Dr. Arten, ileriye yönelik, kapsayıcı ve bütüncül diş tedavi planlamaları ile restorasyonların uzun dönem başarılı olmasına özen göstermekte, böylelikle güncel ve modern bir diş hekimliği hizmeti vermektedir.

Arnavutça ,Türkce ,İngilizce , ve İtalyanca dilleri konuşmaktadır.

Dr. Arten  evli ve bir kız babasıdır.